Ovládání žaluzií se systémem SOMA

Ovládání žaluzií se systémem SOMA

Začínáte s chytrou domácností, nebo ji naopak chcete rozšířit o další zajímavý prvek? Užitečnou součástí se zajisté stane SOMA Smart Shades 2 pro automatické rolování žaluzií a SOMA Tilt, pro ovládání náklonu žaluzií. Jak takový systém vlastně funguje? Úplně jednoduše a Vy budete mít během pár minut nastavené vše, jak má být. V následujícím článku o tomto systému dozvíte vše potřebné.

Přečíst více »

Chytré topení a chlazení Tado°

Chytré topení a chlazení Tado°

Zhruba třetina veškeré spotřeby energií jde do vytápění a klimatizování budov. Chytré technologie umožňují mnohem efektivnější kontrolu spotřeby a díky tomu můžete ušetřit až 31 % nákladů za energie. V dnešní době jsou stoupající ceny energií stále větší problém, díky chytrému systému tado° však můžete spravovat a sledovat energie za topení či klimatizaci odkudkoliv. V následujícím článku se dozvíte funkce a výhody produktů tado°.

Přečíst více »

Vliv osvětlení na spánek a zdraví

Vliv osvětlení na spánek a zdraví

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké má světlo vliv na Váš život? Pravda je taková, že opravdu velký. Světlo má vliv jak na Vaši aktivitu během dne, tak na kvalitu Vašeho odpočinku, a především spánku v noci. Spánek je důležitější pro lidské zdraví, než se může zdát.

Přečíst více »

Smart Pet

Smart Pet

Také vnímáte svého čtyřnohého kamaráda jako člena rodiny a rádi byste mu dopřáli to nejlepší na trhu a šťastný život? Jakožto členové rodiny vyžadují však spoustu péče a vynaložené energie k naplnění jejich potřeb. Času není nazbyt a na mazlíčky často nemáme tolik času, kolik bychom chtěli. Co dělají, když jsme v práci nebo řešit, když chceme odcestovat?

Přečíst více »

Smart Garden

Smart Garden

S podzimem přichází konec čerstvého ovoce, zeleniny či bylinek jak na farmářských trzích, supermarketech, tak především na domácích zahrádkách. Chuť jahod, které již procestovaly půlku světa nebude nikdy tak lahodná, jako právě utrženého ovoce z vlastního záhonku. Chytré květináče a zahrádky tzv. „smart garden“ Vám umožní pěstovat vše od bylinek až po rajčata přímo pohodlně z domova po celý rok, a to za minimální energické náklady.

Přečíst více »